Drobečková navigace:

Motocykl Archiv aktualit Zrušení závodů pitbiků


 

Aktualita

Zrušení závodů pitbiků

01. 03. 2017
 
 

Vážení návštěvníci,

vážíme si Vašeho zájmu navštívit závod pitbiků konaný v sobotu 4. března 2017 v rámci výstavy MOTOCYKL pořádané naší společností. Bohužel během přípravy došlo k situaci, která nás jednoznačně nutí tyto závody, v jakékoliv podobě, nerealizovat.

Teprve na poslední chvíli se ukázalo, že připravované jízdy nejsou v souladu s manuálem České motocyklové federace.

I Vám je zajisté jasné, že při vší opatrnosti jsou jakékoliv závody motocyklů jistým rizikem jak pro jezdce, tak i návštěvníky. Bohužel se ukázalo, že zajištění bezpečnosti při závodech pitbiků plánovaných v sobotu 4. března na Výstavišti je zcela nedostatečné a bezpečnostní rizika jsou opravdu velká.

Proto s ohledem na tato fakta a v zájmu bezpečnosti všech zúčastněných  jsme nuceni pořádání těchto závodů, a to i v podobě tzv. exhibičních jízd navrhovaných na poslední chvíli  O. Hrůzou, zrušit. Změna názvu či statusu jízd by nijak neovlivnila míru latentního nebezpečí, které tu objektivně vzniká.

Velice se Vám omlouváme, že jsme museli přistoupit k tomuto přímému a nepopulárnímu řešení, ovšem bezproblémový a bezpečný průběh celé akce musí být a také je pro nás prioritou.

   

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/events/25/1519806261motocykl_banner_2018_1920x1080.jpg0 0
83